Česká kosmetika pro muže | Doprava od 500 Kč grátis | Testováno na lidech
Česká kosmetika pro muže | Doprava od 500 grátis

Matující pasta na vlasy střední 100ml

Love is in the hair...
Ty víš, že nikdy nepřeháníme, ale je šance, že tuhle ULTIMÁTNĚ MATUJÍCÍ pastu budou tvoje vlasy milovat. Ať už si je všelijak šteluješ, ladíš, fixuješ, nebo se chceš prostě jen po ránu zbavit důkazu, že ležíš celou noc na jednom boku.

Žádná klovatina ani herkules – Stevova pasta je založená na maltodextrinu, nelepí, netahá a snadno se s ní tvaruje. „Jasně, maltodextrin, to znám, to jedi maratonci a pumpičkáři!“ … No, skoro. Vážně jde o účinný zdroj energie pro vytrvalostní sportovce – v tomhle případě jde ale hlavně o zdroj energie a vytrvalosti pro tvůj účes. Přitom je pasta na vodní bázi, takže ji snadno opláchneš pod sprchou. Zkus to a dej vědět.

Co tě tu čeká: maltodextrin (přírodní tužidlo), kaolin (matující přísada), lanolin (proti vysušování vlasů) a mužná vůně santalového dřeva.

Síla fixace: 5/10 
Lesk: 1/10

 

61 % přírodních látek

Skladem (>5 ks)
399 Kč
Kategorie: Vlasy
21 Pasty na vlasy 100ml MEDIUM FRONT kopie
Novinka

Naškrobený účes (vypadá líp, než zní)

Maltodextrin (enzymaticky částečně rozložený škrob) v pastě nahrazuje část syntetických polymerů odpovědných za tužení. Vyrobili jsme dokonce 100% přírodní pastu čistě na maltodextrinu, ale ta rozhodně nedosahovala požadované tuživosti. Zkrátka částečně ta syntetika nahradit jde, ale ne úplně. Zas jsme aspoň přihodili víc minerálů, které se postarají o lepší r e m i n e r a l i z a c i (uf) pokožky a vlasů, a taky lanolin, který zas brání jejich vysušování.

 

Může to být ještě lepší?

A víš, že jo? Zkus kombinaci se slaným sprejem nebo vlasovým tonikem. Jeden nebo druhý produkt nanes do mokrých vlasů a po vysušení je dotvaruj matující pastou. Podle hustoty, délky a struktury vlasů si vyber buď střední, nebo silnou fixaci pasty.

 

1) Jak pastu používat?
Jednoduše ji vetři do (ideálně suchých/vyfénovaných) vlasů a prsty vytvaruj kýžený účes. PROTIP: Pro dosažení přirozeného vzhledu zvýrazni jednotlivé prameny.

2) A jak často?
Kdykoli potřebuješ zkrotit lokny. 

3) Jaký můžu čekat výsledky?
Přirozeně vypadající MATNÝ účes.

 4) Mám se něčeho bát?
Ne. Všechny produkty testují Stevovi blízcí, takže obavy 0, klid 100.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu