Česká kosmetika pro muže | Doprava od 900 Kč grátis | Testováno na lidech
Česká kosmetika pro muže | Doprava od 900 grátis
WhatsApp

Stevovy zásady

Tvoříme značku Steve a děláme si legraci z Bullshitu

Taky nemáš rád všudypřítomný marketingový bullshit? Vadí ti planý a přihlouplý reklamní sliby? Připadá ti hypermaskulinní komunikace tupá? Nudí tě opatrné, uniformní, nabubřelé a sterilní značky? Raději bys značku s emocemi od lidí s emocemi, funkční, přírodní, ale aby ti nevysála peněženku? Už žádné odvádění pozornosti od podstaty! Pak i ty seš Steve. Přírodní kosmetika pro muže vyrobená v Česku. 

List

Přírodní s rozumem

Žádný toxický koktejly! Ale pro zachování funkčnosti a pro ochranu přírody je třeba dělat promyšlené kompromisy. 

 

B2

Testovat s profesionály se nám osvědčilo

Už dávno jsme zjistili, že chceme dát hlas tomu, kdo produkt v závěru používá. Kosmetiku testujeme s kadeřníky, holiči, ale i koncovými uživateli. 

 

Bez názvu-9

Tvoříme a vyrábíme v čechách

Ruku na srdce, zahraniční značky jsou krásný, východní fabriky levný. Ale proč vozit kamionem po Evropě nebo mezi kontinenty věci, který taky umíme a nechceme se holedbat, ale který umíme i líp? Nám dává smysl vyrábět tady doma v Čechách.

 

planeta

Ekologicky Zodpovědní

Chceme krásnou a čistou přírodu, proto dbáme na nezávadné složení a packaging. Používáme certifikované suroviny a certifikované obaly. Tam kde to jde se obejdeme bez krabičky. Raději používáme monoobaly které se nerozbijí a ty opatřujeme sendvičovými etiketami. Recyklace je pak hračka. S rozumem přistupujeme i k balení balíčků aneb žádné zbytečnosti navíc. Ekologické výplně jako samozřejmost. 

 

B1

Máme rádi zvířata

Protože máme rádi zvířata, nenapadlo by nás na nich testovat. Hrdě testujeme na lidech. 

 

auti

Doprava na Steva

Při objednávce nad 500 Kč a při platbě předem nezaplatíte ani vorla navíc. Doprava nad 500 Kč zdarma.

 

Manifest

Ahoj, dostal ses až sem, je vidět, že se nedáš opít rohlíkem a jdeš do hloubky. Stejně jako Steve.

Jak to vlastně je s tou péčí o sebe, kosmetikou pro chlapy a statusem?

My, kteří tvoříme Steva to vidíme takhle.

Počkat, my? Ano my, Steve není rozhodně sám. My všichni jsme Steve! A jak je to možné? Zastáváme stejné hodnoty, to nás spojuje. 


Nezáleží na tom, kolik ti je a jak vypadáš. Jestli seš truhlář, nebo právník. Jestli sázíš góly, nebo kytky. Jestli se ti daří, nebo seš na dně. Jestli nosíš růžový trička, nebo krutopřísný kérky.

Někdy je těžké říct, co od života chci, ale vím, co nechci. Nechci kecy. #NoBullshit Svět je dnes samá iluze, plný hlupáků a přetvářky.
Člověku z toho může bejt smutno. Ale než se doma zavřít v depce, tak jdu radši proti tomu. Tím, co mám rád a tím, co umím…

Kosmetika a doplňky stravy pro všechny normální chlapy. Kvalitní a dostupné produkty z Čech. 

Tvoje vlasy a vousy, tvoje pleť a kůže ti za to poděkuje. Chci, aby ses sám sobě líbil. #NoBullshit kamaráde, každý se sám sobě chce líbit. A tak je to naprosto v pořádku. Ke komu jinýmu být upřímný, než sám k sobě? Kdy se dívat zpříma do očí, když ne do zrcadla?

Jsem Steve. Jsem jako ty. Každý den ráno začínám znova. Jednou jsem nic, jednou jsem král. Jedno vím jistě,  jdu pořád dál. Je to můj život a už vím, že se nemůžu na nic a na nikoho vymlouvat.

Steve

Zpět do obchodu