Česká kosmetika pro muže | Doprava od 500 Kč grátis | Testováno na lidech
Česká kosmetika pro muže | Doprava od 500 grátis
WhatsApp

Stevův Holicí ultrabox Klasik

Jestli se nemejlim, tak tu máš všechno, co potřebuješ na svůj posvátný holicí rituál.
Grimasy nutno dodat vlastní.

 

Box obsahuje:
Olej před holením 50 ml
Holicí krém 100 ml
Balzám po holení 100 ml
Holicí strojek Up&Down Razor
Astra Platinum žiletky – 5 kusů

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
2 059 Kč
Kategorie: Sady
EAN: 8595713600064
Položka byla vyprodána…
klasik
Novinka

Olej před holením 50 ml

 

Rád si před holením pojistíš, že všechno proběhne hladce a jednoduše? Tenhle elixír vonící po santalovým dřevu obsahuje 5 druhů přírodních olejů, bisabolol a další pečující látky. Změkčuje vousy, takže drátěnku už budeš řešit jen při mytí nádobí, a k tomu hydratuje, vyhlazuje, chrání a zklidňuje kůži. Což zní celkem fajn hlavně v případě, že po ní za chvíli hodláš jezdit zmenšenou verzí katany nebo jinou porcovací technikou.

Co tě tu čeká: bisabolol, caprylic/capric triglyceride, olej ze sladkých mandlí, ricinový, jojobový, olivový, slunečnicový olej a další prospěšný látky.

 

Holicí krém 100 ml

 

Holíš se všude (možně)? Nebo jen ladíš kontury? V pohodě, Stevův holicí krém tě jistí. Ruku ti sice nepovede, ale oholit se ti s ním povede celkem v klidu. Změkčí vous, usnadní skluz, ochrání citlivou kůži, neucpe strojek (a jako bonus voní po santalovým dřevu). Zní to jako plán? Zkus to a dej vědět.

 

Balzám po holení 100 ml

 

Jak pravil klasik: „Zklidni se.“ Při holení dostává kůže sodu a bez následný péče je veškerá práce s prořezáváním křovin zbytečně korunovaná vyrážkou a zarudnutím. A přesně s tím ti pomůže Stevův balzám po holení, který pečuje, hydratuje, dezinfikuje… a voní. Tvůj život nejspíš nezklidní, ale tvou kůži jo.

 

Holicí strojek Up&Down Razor

 

Nastavitelný holicí strojek má 6 stupňů holení – od nejšetrnějšího na citlivou kůži (1) po maximální přítlak, po kterým budeš na dotek, jako bys nikdy neprošel pubertou (6). Příjemný bonus: nastavený stupeň se zachová i při výměně žiletky. Ano, tý klasický, která stojí doslova pár korun (takže můžeš klidně na každý holení odpálit novou).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu