Česká kosmetika pro muže | Doprava od 900 Kč grátis | Testováno na lidech
Česká kosmetika pro muže | Doprava od 900 grátis
WhatsApp

Astra Platinum žiletky - 5 kusů

Zkrátka a dobře legendární klasické žiletky Astra, který dobře zná tvůj táta i tvůj děda a ty už je znáš taky. Dnešní generací znovuobjevovaný luxus aneb když se netrápíš až do sedření kůže takovými těmi nacvakávacími žiletkami, protože jsou příšerně drahý. Místo toho si za pár kaček můžeš dopřát na každé holení novou ostrou žiletku. Praktický balíček 5 kusů do klasického razoru a 10 kusů do shavetty za krásných 39 kaček, což je asi tak polovina jednoho docela vobyčejnýho kafe na čerpačce. O Starbucks nebo nějakým echt hipsterským kyseláči (který mám celkem rád) ani nemluvím. 

Pokud potřebuješ jen tyhle žiletky a nechceš z naší nabídky nic jiného (což je samozřejmě škoda) a nechceš kvůli tomu platit poštovný, čestný, že je koupíš snad v každých potravinách, večerce, čerpačce i drogerii. 

 

Jak je použít? Je to prosté. Do razoru (existuje pro to vlastně český výraz?) jednoduše vložíš celý kus. Do shavetty tak, že v papírku, ve kterém je žiletka zabalena, ji přelomíš napůl a polovinu vložíš do shavetty. V holičství na 1 zákazníka vždy 1 nová žiletka, doma ti vydrží o dost déle. 

Skladem (>5 ks)
59 Kč
Kategorie: Vousy a holení

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu