Česká kosmetika pro muže | Doprava od 900 Kč grátis | Testováno na lidech
Česká kosmetika pro muže | Doprava od 900 grátis
WhatsApp

Stevův Holicí box Šumava

Ať už holení bereš jako božský privilegium, nutný zlo, anebo k němu máš vztah asi jako k čistění zubů, tenhle set by ti ho měl co nejvíc usnadnit, zpříjemnit a jako bonus řádně vyvonět.

 

Box obsahuje:
Olej před holením 50 ml
Holicí krém 100 ml
Balzám po holení 100 ml
Voda po holení Šumava 100ml

Skladem (>5 ks)
1 669 Kč
Kategorie: Sady
EAN: 8595713600118
šumava
Novinka

Olej před holením 50 ml

 

Rád si před holením pojistíš, že všechno proběhne hladce a jednoduše? Tenhle elixír vonící po santalovým dřevu obsahuje 5 druhů přírodních olejů, bisabolol a další pečující látky. Změkčuje vousy, takže drátěnku už budeš řešit jen při mytí nádobí, a k tomu hydratuje, vyhlazuje, chrání a zklidňuje kůži. Což zní celkem fajn hlavně v případě, že po ní za chvíli hodláš jezdit zmenšenou verzí katany nebo jinou porcovací technikou.

Co tě tu čeká: bisabolol, caprylic/capric triglyceride, olej ze sladkých mandlí, ricinový, jojobový, olivový, slunečnicový olej a další prospěšný látky.

 

Holicí krém 100 ml

 

Holíš se všude (možně)? Nebo jen ladíš kontury? V pohodě, Stevův holicí krém tě jistí. Ruku ti sice nepovede, ale oholit se ti s ním povede celkem v klidu. Změkčí vous, usnadní skluz, ochrání citlivou kůži, neucpe strojek (a jako bonus voní po santalovým dřevu). Zní to jako plán? Zkus to a dej vědět.

 

Balzám po holení 100 ml

 

Jak pravil klasik: „Zklidni se.“ Při holení dostává kůže sodu a bez následný péče je veškerá práce s prořezáváním křovin zbytečně korunovaná vyrážkou a zarudnutím. A přesně s tím ti pomůže Stevův balzám po holení, který pečuje, hydratuje, dezinfikuje… a voní. Tvůj život nejspíš nezklidní, ale tvou kůži jo.

 

Voda po holení Šumava 100ml

 

Šumava je pocit těsně po studený sprše, ještě voníš mejdlem, smysly máš probuzený a buňky nastartovaný na všechny výkony, který chceš dneska podat. A rozhodně za sebou celej den nechceš tahat těžký kořeněný aroma, který přitáhne pozornost a zbytečně tě zbrzdí. Potřebuješ lehkou nohu, ať už s ní hodláš vykročit na Plechý, šlapat do pedálů nebo podupávat do rytmu při čarování ve fotošopu na kavárenský židli. Potřebuješ lehkou vůni. Kapku Šumavy do kapsy. Tak se zhluboka nadechni…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu