Česká kosmetika pro muže | Doprava od 900 Kč grátis | Testováno na lidech
Česká kosmetika pro muže | Doprava od 900 grátis
WhatsApp

Stevův Holicí box Nostalgia

Ať už holení bereš jako božský privilegium, nutný zlo, anebo k němu máš vztah asi jako k čistění zubů, tenhle set by ti ho měl co nejvíc usnadnit, zpříjemnit a jako bonus řádně vyvonět.


Box obsahuje:
Olej před holením 50 ml
Holicí krém 100 ml
Balzám po holení 100 ml
Kolínská voda Nostalgia 100ml

Skladem (>5 ks)
1 669 Kč
Kategorie: Sady
EAN: 8595713600132
nostalgia
Novinka

 

Olej před holením 50 ml

 

Rád si před holením pojistíš, že všechno proběhne hladce a jednoduše? Tenhle elixír vonící po santalovým dřevu obsahuje 5 druhů přírodních olejů, bisabolol a další pečující látky. Změkčuje vousy, takže drátěnku už budeš řešit jen při mytí nádobí, a k tomu hydratuje, vyhlazuje, chrání a zklidňuje kůži. Což zní celkem fajn hlavně v případě, že po ní za chvíli hodláš jezdit zmenšenou verzí katany nebo jinou porcovací technikou.

Co tě tu čeká: bisabolol, caprylic/capric triglyceride, olej ze sladkých mandlí, ricinový, jojobový, olivový, slunečnicový olej a další prospěšný látky.

 

Holicí krém 100 ml

 

Holíš se všude (možně)? Nebo jen ladíš kontury? V pohodě, Stevův holicí krém tě jistí. Ruku ti sice nepovede, ale oholit se ti s ním povede celkem v klidu. Změkčí vous, usnadní skluz, ochrání citlivou kůži, neucpe strojek (a jako bonus voní po santalovým dřevu). Zní to jako plán? Zkus to a dej vědět.

 

Balzám po holení 100 ml

 

Jak pravil klasik: „Zklidni se.“ Při holení dostává kůže sodu a bez následný péče je veškerá práce s prořezáváním křovin zbytečně korunovaná vyrážkou a zarudnutím. A přesně s tím ti pomůže Stevův balzám po holení, který pečuje, hydratuje, dezinfikuje… a voní. Tvůj život nejspíš nezklidní, ale tvou kůži jo.

 

Kolínská voda Nostalgia 100ml

 

Vůně v týhle lahvičce se používá v prakticky nezměněný formě už po stovky let – a přesně tak je i cítit. Vzpomínky X generací, mezi nimi i ty tvoje, teď můžeš mít vždycky s sebou. A jednou zas třeba tvůj syn.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu