Manifest

Zdravím tě. Jsem Steve. A mluvím s tebou.


Nezáleží na tom, kolik ti je a jak vypadáš. Jestli seš truhlář, nebo právník. Jestli sázíš góly, nebo kytky. Jestli se ti daří, nebo seš na dně. Jestli nosíš růžový trička, nebo krutopřísný kérky.

Někdy je těžké říct, co od života chci, ale vím, co nechci. Nechci kecy. #NoBullshit. Svět je dnes samá iluze, plný hlupáků a přetvářky.
Člověku z toho může bejt smutno. Ale než se doma zavřít v depce, tak jdu radši proti tomu. Tím, co mám rád a tím, co umím…

Vyrábím pánskou kosmetiku. Je kvalitní a dostupná. Protože cheap nemusí znamenat shit. Není úplně přírodní, protože trocha chemie nikoho nezabije a bez ní to v kosmetice prostě nejde. Jak říkám: #NoBullshit.

Tvoje vlasy a vousy, tvoje pleť a kůže ti za to poděkuje. Chci, aby ses sám sobě líbil. #NoBullshit kamaráde, každý se sám sobě chce líbit. A tak je to naprosto v pořádku. Ke komu jinýmu být upřímný, než sám k sobě? Kdy se dívat zpříma do očí, když ne do zrcadla?

Jsem Steve. Jsem jako ty. Každý den ráno začínám znova. Jednou jsem nic, jednou jsem král. Každopádně jdu pořád dál. Je to můj život a už vím, že se nemůžu na nic a na nikoho vymlouvat.

Steve
#NoBullshit