Česká kosmetika pro muže | Doprava od 900 Kč grátis | Testováno na lidech
Česká kosmetika pro muže | Doprava od 900 grátis
WhatsApp

Scent Expedition testovací sada vůní 4x2 ml

Žádný zajíc v pytli, ale voňavá expedice za tou pravou (vůní). Testovací sada 4x2 ml, ve které najdeš svou novou oblíbenou vůni. 3x 2 ml vzorky parfému s rozprašovačem a 1x 2 ml kolínská voda s aplikační tyčinkou.

Je libo čistá Šumava, opojná Liberty 142 nebo všeobjímající Blue Velvet? Trocha Nostalgie po všem dobrým, co nikdy nezestárne? Že ještě nevíš? Nevadí, vyprav se na spektakulární čichací expedici a objev tu pravou vůni, která ti sice nezmění život, ale podtrhne všechno to dobrý, co v sobě máš a bude ti líp po těle. 

 

Šumava Čistá, svěží, energická vůně, která není úplně takový ten „chlapácký“ prototyp. Spíš kytky než koření, spíš lehká než levý hák do nosních dírek.

Liberty 142 Svoboda nebýt cítit, jak kdybys padnul voňavkářovi do výlohy. Lehká i odvážná, ryze chlapská vůně pro silnou osobnost, která nestojí na místě. Fyzicky, metaforicky, kategoricky.

Blue Velvet Dřevitá, kořeněná vůně je tak akorát vyvážená, takže žádný těžký kufr, kterým rozdrtíš nosní přepážky všem v okruhu dvou metrů.

Nostalgia Vůně v týhle lahvičce se používá v prakticky nezměněný formě už po stovky let – a přesně tak je i cítit. Vzpomínky X generací, mezi nimi i ty tvoje, teď můžeš mít vždycky s sebou. A jednou zas třeba tvůj syn.

Skladem (>5 ks)
269 Kč
Kategorie: Vůně
ean: 8595713605182
Vůně
Novinka Tip

Popis produktu není dostupný

5
8x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
T Avatar autora | 21.7.2024
Perfektní pro vyzkoušení všech vůní. Každý si vybere tu svou.
5
LK Avatar autora | 17.7.2024
Naprostá spokojenost, použít jako krásný dárek blízké osobě.
5
KJ Avatar autora | 16.7.2024
OK
5
RK Avatar autora | 8.7.2024
Na první přivonění jsou všechny OK. Šumava je jemná a hezky voní a docela vydrží.
5
TD Avatar autora | 10.6.2024
Naprosto skvělá záležitost! Všechny vůně krásně voní a teď už je težké si jen vybrat
5
Avatar autora | 26.3.2024
+ krásné balení
+ člověk si může očichat všechny vůně a porovnat

Jednotlivé vzorky jsou ještě zabalené v malých krabičkách, balení celkově je hodně promyšlené. Líbí se mi myšlenka prodeje kompletní sady vzorků, aby si člověk mohl ozkoušet všechny. Vůně jsou rozhodně kvalitní a mají celkem výdrž. Některé by klidně mohly nést označení unisex:-)
Zpět do obchodu