Česká kosmetika pro muže | Doprava od 500 Kč grátis | Testováno na lidech
Česká kosmetika pro muže | Doprava od 500 grátis
WhatsApp

Scent Expedition testovací sada vůní 4x2 ml

Žádný zajíc v pytli, ale voňavá expedice za tou pravou (vůní). Testovací sada 4x2 ml, ve které najdeš svou novou oblíbenou vůni. 3x 2 ml vzorky parfému s rozprašovačem a 1x 2 ml kolínská voda s aplikační tyčinkou.

Je libo čistá Šumava, opojná Liberty 142 nebo všeobjímající Blue Velvet? Trocha Nostalgie po všem dobrým, co nikdy nezestárne? Že ještě nevíš? Nevadí, vyprav se na spektakulární čichací expedici a objev tu pravou vůni, která ti sice nezmění život, ale podtrhne všechno to dobrý, co v sobě máš a bude ti líp po těle. 

 

Šumava Čistá, svěží, energická vůně, která není úplně takový ten „chlapácký“ prototyp. Spíš kytky než koření, spíš lehká než levý hák do nosních dírek.

Liberty 142 Svoboda nebýt cítit, jak kdybys padnul voňavkářovi do výlohy. Lehká i odvážná, ryze chlapská vůně pro silnou osobnost, která nestojí na místě. Fyzicky, metaforicky, kategoricky.

Blue Velvet Dřevitá, kořeněná vůně je tak akorát vyvážená, takže žádný těžký kufr, kterým rozdrtíš nosní přepážky všem v okruhu dvou metrů.

Nostalgia Vůně v týhle lahvičce se používá v prakticky nezměněný formě už po stovky let – a přesně tak je i cítit. Vzpomínky X generací, mezi nimi i ty tvoje, teď můžeš mít vždycky s sebou. A jednou zas třeba tvůj syn.

Skladem (>5 ks)
269 Kč
Kategorie: Vůně
ean: 8595713605182
Vůně
Novinka Tip

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu