Vyvinuto a vyrobeno v Česku | Doprava od 500 grátis | Testováno na lidech
Vyvinuto a vyrobeno v Česku | Doprava od 500 grátis

Doplňky stravy

Stevovy bylinkový pilule na všechno (možný)

Ladit si fasádu je fajn, ale když pořádně nefungují stoupačky, nedá se v tom úplně bydlet. Zdravý vlasy a vousy většinu neutáhneš jen šamponem a mekáčem, k vyzenovaný mysli zas nestačí jen dát si nohy křížem. Ne vždycky ale přes veškerou snahu zvládáš/stíháš ze stravy dostat potřebný procento vitamínů – a není žádná ostuda je prostě doplnit jinak.

feelinggood
Novinka
359 Kč
SP006
goodnight
Novinka
359 Kč
SP001
immunita
Novinka
399 Kč
SP003
libidobooster
Novinka
359 Kč
SP004
omega
Novinka
Stevovy Pilulky Omega 3
Skladem (>5 ks)
359 Kč
SP005
7 položek celkem

Nemusíš být hepy 24/7, ale občas si na ty nervy z práce, dohadování s absolventy vysoký školy života nebo trému před výkonem můžeš pozvat Stevovy pomocníky pro dobrou náladu. Necejtíš se po těle? Nakopni se směsí na imunitu, ať jsi na zápas/vejlet/cokoli fit. Poslední dobou v posteli řešíš nesmrtelnost chrousta (víš, že údajně nezničitelná želvuška přežije výstřel z pistole, ale ne náraz do asteroidu?) a ne a ne zabrat? Stevovy pilulky na dobrou noc tě uspí líp než mončičák. Nebo radši tyhle

Zkrátka když budeš potřebovat, máš co zobat od rána do večera. A bez obav, stejně jako u kosmetiky do sebe (ani do tebe) Steve nechce cpát zbytečnou chemii, takže jsou jeho pilule složený většinou jen z bylinek a rostlinný želatiny. Nestojí majlant, protože v nich neplave plátkový zlato ani magický atomy naladěný na vesmírný vibrace. A nestojí pět korun, protože v nich obsažený standardizovaný extrakty z bylin zkrátka docela dobře šlapou.
Zázraky nečekej, menší poladění tvý pozemský schránky ale zvládneme. Zkus to a dej vědět. #NoBullshit

Zpět do obchodu