Česká kosmetika pro muže | Doprava od 900 Kč grátis | Testováno na lidech
Česká kosmetika pro muže | Doprava od 900 grátis
WhatsApp

Stevův Holicí box Liberty 142

Ať už holení bereš jako božský privilegium, nutný zlo, anebo k němu máš vztah asi jako k čistění zubů, tenhle set by ti ho měl co nejvíc usnadnit, zpříjemnit a jako bonus řádně vyvonět.

Box obsahuje:
Olej před holením 50 ml
Holicí krém 100 ml
Balzám po holení 100 ml
Voda po holení Liberty 142

Skladem (>5 ks)
1 669 Kč
Kategorie: Sady
EAN: 8595713600101
liberty
Novinka

Olej před holením 50 ml

 

Rád si před holením pojistíš, že všechno proběhne hladce a jednoduše? Tenhle elixír vonící po santalovým dřevu obsahuje 5 druhů přírodních olejů, bisabolol a další pečující látky. Změkčuje vousy, takže drátěnku už budeš řešit jen při mytí nádobí, a k tomu hydratuje, vyhlazuje, chrání a zklidňuje kůži. Což zní celkem fajn hlavně v případě, že po ní za chvíli hodláš jezdit zmenšenou verzí katany nebo jinou porcovací technikou.

Co tě tu čeká: bisabolol, caprylic/capric triglyceride, olej ze sladkých mandlí, ricinový, jojobový, olivový, slunečnicový olej a další prospěšný látky.

 

Holicí krém 100 ml

 

Holíš se všude (možně)? Nebo jen ladíš kontury? V pohodě, Stevův holicí krém tě jistí. Ruku ti sice nepovede, ale oholit se ti s ním povede celkem v klidu. Změkčí vous, usnadní skluz, ochrání citlivou kůži, neucpe strojek (a jako bonus voní po santalovým dřevu). Zní to jako plán? Zkus to a dej vědět.

 

Balzám po holení 100 ml

 

Jak pravil klasik: „Zklidni se.“ Při holení dostává kůže sodu a bez následný péče je veškerá práce s prořezáváním křovin zbytečně korunovaná vyrážkou a zarudnutím. A přesně s tím ti pomůže Stevův balzám po holení, který pečuje, hydratuje, dezinfikuje… a voní. Tvůj život nejspíš nezklidní, ale tvou kůži jo.

 

 Voda po holení Liberty 142

 

142 = číslo legendárního aljašského vraku „magic“ autobusu.
Liberty = svoboda. Ať už si pod tím představíš cokoli.

A přesně taková je i tahle vůně – podstata je ryze mužská, zbytek dotváříš k obrazu svýmu tím, jak žiješ a co znamená svoboda právě pro tebe. Někoho to hodí rovnou do divokýho lesa, ani si nestačí nazout holiny. Někomu najede flešbek na pravý poledne uprostřed Bangkoku s čůrky potu na zádech a orosenou Singhou ve spokojený pravačce. A někdo si prostě jen rád ve vůni vlaje krajinou na svých dvou kolech nebo kusu prkna. Nebo dvou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu