Česká kosmetika pro muže | Doprava od 900 Kč grátis | Testováno na lidech
Česká kosmetika pro muže | Doprava od 900 grátis
WhatsApp

Pečující box pro každodenně svěží obličej

Máš obličej? A chceš ho mít v nejlepší formě? Tak to je tenhle set přesně pro tebe. Abys nebyl suchej jak cesta, špinavej jak z města a nedrhnuls jak vesta. Ne? Repiky starýho Steva nejedou? No neva... víš co tim chci říct. Trocha péče nikoho snad ještě nezabila a ty si zasloužíš bejt fresh. Stejně jako Steve. V krabici tě čeká: Daily Moisturizer, Face Wash a Šampon na všechny vlasy i vousy.

Navrženo, testováno a vyrobeno v ČR.

Skladem (>5 ks)
709 Kč
Kategorie: Sady
EAN: 8 594 191 206 034

MODERNÍ KRABICE, MODERNÍ MUŽ

Ještě donedávna na všechno stačilo jedno mejdlo a když už bylo fakt hodně špíny, přišel na řadu kyblík solvíny. Pokud obden rozebíraš válce a motorovej olej máš jak krém na ruce a obličej, tak solvína dobrá. Ale pokud chceš svůj obličej zbavit akné, zarudnutí, pigmentových skvrn, fleků od stroje a nechceš vypadat jak zrecyklovanej, tenhle set ti vytáhne z paty takovej trn, že to svět neviděl.

 DOBREJ PRVNÍ DOJEM NA PRVNÍ DOBROU

První dojem je jen ten první, že jo? Tak ať už chodíš kamkoliv, choď s hlavou vztyčenou a hlavou čistou. Face Wash ti vypucuje obličej ve sprše, Moisturizer (neboli hydratační krém) se o tebe postará po sprše a tak nějak přes den (mazej ho i na ruce, na lokty, jak to budeš cejtit) a ještě jsem do setu přidal šampon. Ať máš tu hlavu komplet. Ten šampon je totiž na vousy i vlasy.

V SETU NA TEBE ČEKÁ:

Mycí gel na obličej 100 ml

Denní hydratační krém

Šampon na všechny vlasy i vousy 250 ml

Osobní dopis, Stevův autoportrét a hromada emocí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu