Česká kosmetika pro muže | Doprava od 900 Kč grátis | Testováno na lidech
Česká kosmetika pro muže | Doprava od 900 grátis
WhatsApp

Stevův box vlasové trio

Umýt, vytvarovat, doladit. Kdyby to takhle snadný bylo i s… eh… holkama? / Konec šovinistickýho okýnka.

Box obsahuje:
Šampon na všechny vlasy a vousy 250 ml
Slaný sprej na vlasy 250ml
Matující pasta na vlasy silná 100 ml

Skladem (>5 ks)
999 Kč
Kategorie: Sady
EAN: 8595713600071
vlasové trio
Novinka

Šampon na všechny vlasy a vousy 250 ml

 

Roste ti to všude (možně)? Mydli-to ve stylu a s pořádnou porcí přírody. Jak často? Záleží na tom, jak moc tě tvý (ne)všední dny zásobují prachem a čůrky potu na spáncích. Makáš do roztrhání montérek nebo dresu? Klidně šampónuj denně. Vidíš to spíš na poklidný kafe u compu? Pak to bude stačit 2–3× týdně (stejně jako vousy).

Co tě tu čeká: keratin, kofein, extrakt z aloe vera, arganový olej, šetrné tenzidy (alias ty věci, co mají na starosti smytí špíny) a citrusově-dřevitá, klasicky pánská vůně, která ale odezní hned po sprše, takže s tvojí oblíbenou voňavkou se bít nebude.

 

Slaný sprej na vlasy 250ml

 

Chceš dát vlasům (ne)řád, ale nechceš mít upatlaný ruce? Stevův nejoblíbenější stylingový hack alias slaný sprej dodá vlasům objem, texturu, matný vzhled a jistotu, že budou držet přesně tak, jak je vyfoukáš (ty nebo vítr). Surfaře z tebe sice neudělá, ale kapku toho moře ti do hlavy nasadí.

Síla fixace: Ideal Hold 3,5/5

Co tě tu čeká: keratin, panthenol, allantoin, ricinový olej, další pečující látky a samozřejmě stará dobrá sůl.

 

Matující pasta na vlasy střední 100 ml

 

Love is in the hair...
Ty víš, že nikdy nepřeháníme, ale je šance, že tuhle ULTIMÁTNĚ MATUJÍCÍ pastu budou tvoje vlasy milovat. Ať už si je všelijak šteluješ, ladíš, fixuješ, nebo se chceš prostě jen po ránu zbavit důkazu, že ležíš celou noc na jednom boku.

Žádná klovatina ani herkules – Stevova pasta je založená na maltodextrinu, nelepí, netahá a snadno se s ní tvaruje. „Jasně, maltodextrin, to znám, to jedi maratonci a pumpičkáři!“ … No, skoro. Vážně jde o účinný zdroj energie pro vytrvalostní sportovce – v tomhle případě jde ale hlavně o zdroj energie a vytrvalosti pro tvůj účes. Přitom je pasta na vodní bázi, takže ji snadno opláchneš pod sprchou. Zkus to a dej vědět.

Co tě tu čeká: maltodextrin (přírodní tužidlo), kaolin (matující přísada), lanolin (proti vysušování vlasů) a mužná vůně santalového dřeva.

Síla fixace: 5/10 
Lesk: 1/10

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu