Česká kosmetika pro muže | Doprava od 900 Kč grátis | Testováno na lidech
Česká kosmetika pro muže | Doprava od 900 grátis
WhatsApp

Stevovy Intimní záležitosti

Kompletní péče o jižnější oblasti tvý těžce zkoušený tělesný schránky, která zajistí, že nic nebude drhnout, lepit nebo jinak znepříjemňovat tvůj den. Heslo: V klidu a ve vůni.

Box obsahuje:
Deodorant na spodek 100 ml
Sportovní lubrikant na spodek a stehna 100 ml

 

Skladem (>5 ks)
539 Kč
Kategorie: Sady
EAN: 8595713600040
Intimate issues
Novinka

Deodorant na spodek 

 

Buď v suchu i na místech, kde bys to nečekal. Ať už se potíš v kanclu, při zápasu nebo u výšlapu na Klínovec, Stevův intimní deo-krém tě jistí i tam, kam slunce nesvítí. Jeho maximálně přírodní (98%) složení chrání pokožku, nedusí, a přitom spolehlivě omezuje pocení, tření a lepení, zatímco ti zajišťuje chládek a svěží vůni. A o tom to je.

Co tě tu čeká: mentol (ten příjemně chladí), extrakt z aloe vera (ten vyživuje) a lehká citrusově-pudrová vůně (ta se hodí).

 

Sportovní lubrikant na spodek a stehna 

 

Mazání pro všechny, co se nechtěj' sedřít z kůže. Lubrikant, vazelína, matlanina… Je jedno, jak tomu říkáš – hlavně, když to funguje.

Stevův lubrikant snižuje tření (stehna o stehno, plavek o třísla, dresu o prsa a podpaží...), hydratuje, předchází podráždění/rozdrásání pokožky, chladí a příjemně voní i po celým náročným dni. Aerodynamiku Tatry 77 ti nezajistí, ale dobře ti poslouží při vodních i suchozemských aktivitách všeho (ne)sportovního druhu.

Zvláštní znamení? Mizí rychleji, než bys čekal, protože ti na něj chodí i tvoje holka. Ale to je v pohodě. A příště třeba koupíš dva.

Co tě tu čeká: chladivý mentol, hojivý měsíček lékařský, slunečnicový olej a hodně lehká svěží vůně.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu