prostě dobrá kosmetika
pro chlapy vyrobená v české republice

Kdo je Steve?

Steve jsem já. Steve seš trochu i ty. Steva už nebaví koukat na reklamy v časopisech s naolejovanejma týpkama, protože takovej sixpack v životě mít nebude. Ani si nemyslí, že by mu šampon měl nějak zásadně změnit život. Nechce špekulovat, jestli si má dát nejdřív kondicionér s vesmírnou technologií a pak šampon z motýlích křídel, nebo naopak. Chce prostě šampon, olej nebo balzám. Prostě dobrý produkty. Proto je Steve vyrobil.

Kosmetika je plná bullshitu

Tohle seš prý ty podle reklam...

Jestli takhle vypadáš, tak gratuluju. Pokud to ale vidíš jinak, 

Steve to nemyslí zle. Možná ten sixpack na břiše máš. A prsáky tak vycvičený, že s nima můžeš dělat TA-BLE-TY. A nebo taky ne. Možná ti trošku řídnou vlasy, sixpack se skrývá pod (nes)mírnou vrstvou tuku a zvedáš nad hlavu spíš děti než činky. Ale o to reálnější seš. Se všema svejma nedokonalostma, divnejma zvykama a nemístnejma fórama. Žiješ v realitě, ne na Instagramu. Je čas se vzepřít. Steve nevyrábí kosmetiku pro chlapy z časáků. Ale pro reálný chlapy.

Steve žádnej bullshit nemá

Vyrábí prostě dobrou kosmetiku. Máš vlasy? Potřebuješ šampon. Chceš trochu refreshnout obličej? Hydratační krém. Nerostou ti vousy? Beard Booster. Nemusíš špekulovat, můžeš žít svůj život. Steve ti pomůže vyřešit všechny tvoje problémy. Zatím teda jenom ty kosmetický...

Co Steve zatím vyrobil

Samotného Steva si koupit nejde.
Jeho produkty ale najdeš všude tady: