kdo je vlastně steve?

Za Stevem stojí parta přátel napříč Českou republikou, kterou spojuje touha za kvalitní kosmetikou pro muže, v níž nenarazíš ani na kapku bullshitu (ani složením, ani falešným tvrzením). A kdo je teda Steve?

Steve jsem já. Steve seš trochu i ty. Steva už nebaví koukat na reklamy v časopisech s naolejovanejma týpkama, protože takovej sixpack v životě mít nebude. Ani si nemyslí, že by mu šampon měl nějak zásadně změnit život. Nechce špekulovat, jestli si má dát nejdřív kondicionér s vesmírnou technologií a pak šampon z motýlích křídel, nebo naopak. Šampon tě nevystřelí do vesmíru, prostě ti umyje vlasy. Olej na vousy ti nezajistí lepší kariéru a více zářezů na pažbě, ale tvoje vousy budou v topu.

Žádný výrobek není převoněnej jako od komediantů nebo ze čtvrti červených luceren, prostě tak akorát. Nebudu tě tahat za nos, nebudu tě urážet. Žádný vzdušný zámky. Dodám ti přesně to, co si objednáš. Zbytek je na tobě.

Kosmetika je plná bullshitu

Tohle seš prý ty podle reklam...

Jestli takhle vypadáš, tak gratuluju. Pokud to ale vidíš jinak, 

Steve to nemyslí zle. Možná ten sixpack na břiše máš. A prsáky tak vycvičený, že s nima můžeš dělat TA-BLE-TY. A nebo taky ne. Možná ti trošku řídnou vlasy, sixpack se skrývá pod (nes)mírnou vrstvou tuku a zvedáš nad hlavu spíš děti než činky. Ale o to reálnější seš. Se všema svejma nedokonalostma, divnejma zvykama a nemístnejma fórama. Žiješ v realitě, ne na Instagramu. Je čas se vzepřít. Steve nevyrábí kosmetiku pro chlapy z časáků. Ale pro reálný chlapy.

Steve žádnej bullshit nemá

Vyrábí prostě dobrou kosmetiku. Máš vlasy? Potřebuješ šampon. Chceš trochu refreshnout obličej? Hydratační krém. Nerostou ti vousy? Beard Booster. Nemusíš špekulovat a Steve ti pomůže vyřešit všechny tvoje problémy. Zatím teda jenom ty kosmetický...

STEVE JE FRAJER Z ČECH

Jeho produkty jsou české, kvalitní a mají velký koule (stejně jako Steve). Je to lokální týpek.

STEVE ŘÍKÁ VĚCI NAROVINU

Nemá rád marketingový bullshit
a věří v jednoduchou (ale pořádnou) kosmetiku. Steve je frajer.

STEVE MÁ ČISTÝ SVĚDOMÍ

Steve nepoužívá žádné parabeny, sulfáty, ropné oleje, netestuje na zvířatech a přistupuje ke svému řemeslu zodpovědně.

čeká tě prostě dobrá kosmetika